Szkło hartowane we Wrocławiu

Wysokiej jakości szkło hartowane

Świetnie sprawdzi się do zabudowy otworów drzwiowych, witryn sklepowych i nie tylko. Nasza firma Tom Glass dostarczy Państwu wysokiej jakości szkło hartowane na terenie całego Wrocławia i okolic. Przyjmujemy indywidualne zamówienia na szkło hartowane. Wrocław już teraz może poszczycić się nowoczesnymi aranżacjami architektonicznymi w budynkach mieszkalnych i firmowych z zastosowaniem naszego szkła.

Dlaczego wybrać nasze szkło hartowane?

Przedsiębiorstwo Tom Glass ma w swojej ofercie najwyższej jakości szkło hartowane. Wrocław stworzył nam świetne warunki do rozwoju działalności gospodarczej, dając możliwość nawiązania owocnej współpracy z uznanymi producentami szyb. Dziś jesteśmy w stanie zaproponować swoim klientom szkło hartowane wszelkiego typu, także wszystkie typy szkła Float.

Nasze szkło hartowane jest wysoce wytrzymałe, a przede wszystkim bezpieczne. Posiada wzmocnioną konstrukcję i jest odporne na zarysowania czy zniszczenie. Dlatego doskonale nadaje się do zabudowy:

  • otworów drzwiowych,
  • ścian działowych,
  • witryn sklepowych,
  • stanowisk bankowych i pocztowych,

Nasze działania dla waszego zadowolenia.

Nasze szkło hartowane wielokrotnie dostarczaliśmy na potrzeby różnych budynków, w tym również będących własnością instytucji publicznych. W każdym przypadku dbamy o zachowanie optymalnej estetyki wykonania powierzonych nam zleceń. Nie ustajemy w poszukiwaniu rozwiązań, dzięki którym efekt końcowy zastosowania szkła hartowanego będzie w pełni satysfakcjonował nawet najbardziej wymagających klientów. Chcemy nie tylko spełniać Wasze potrzeby, ale wykraczać poza istniejące oczekiwania.

Montaż z firmą Tom-Glass

Montując szkło hartowane i wykonując zabudowy z jego wykorzystaniem, używamy nowoczesnej, estetycznej i praktycznej technologii bezramowej. Dlatego szkło tworzy gładką taflę, o nowoczesnym wyrazie. Oferujemy naszym klientom szeroko pojmowane usługi szklarskie. Specjalnością zakładu Tom Glass pozostaje jednak produkcja i montaż szkła hartowanego. Od początku swojego istnienia na rynku stawiamy na profesjonalizm i zachowanie najwyższych standardów obsługi klientów. Procentuje to obdarzeniem nas zaufaniem i okazywaniem lojalności przy realizacji kolejnych zleceń.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szkło hartowane, w postaci wszelkiego rodzaju zabudowy, a także lustra, daszki szklane, kabiny prysznicowe, stoliki, fartuchy kuchenne oraz szyby zespolone.